Donaţii

Fiecare să dea după cum a hotărât în inima lui: nu cu părere de rău sau de silă, căci „pe cine dă cu bucurie îl iubeşte Dumnezeu.” 2Cor. 9:7.

Transfer bancar

Date bancare necesare pentru transfer

Beneficiar: BISERICA PENTICOSTALA NR.5 CLUJ-NAPOCA

Cont LEI BANCA TRANSILVANIA Filiala Cluj: RO97BTRL06701205F84514xx
Cont USD
BANCA TRANSILVANIA Filiala Cluj: RO24BTRL06702205F84514xx
Cont EURO BANCA TRANSILVANIA Filiala Cluj: RO72BTRL06704205F84514xx

Codul SWIFT al băncii: BTRLRO22

Online prin PayPal

Pentru deţinătorii de cont PayPal sau card VISA puteţi face o donaţie prin acţionarea butonul de mai jos

Mici instrucţiuni de plată:

Prin redirecţionarea impozitului de 2%

Poţi redirecţiona 2% din impozitul tău către biserica noastră.

Acest fapt se poate face în 2 moduri:

1.Dacă sunteţi familiar cu formularul 230, puteţi descărca formularul de mai jos şi completa cu datele dvs., după care îl puteţi aduce la biroul bisericii sau îl puteţi depune la instituţia financiară de care aparţineţi

Formularul 230

2. Un mod mult mai simplu este accesarea butonului de mai jos, care vă direcţionează către un formular, unde veţi completa datele dvs., formular care este trimis automat către instituţia financiară. Prin digitalizarea formularului #230 se elimină nevoia unui contact direct dintre organizații și susținători, economisind astfel timp și resurse.

Formularul 230 digital

Mulţumim pentru susţinerea dvs! Dumnezeu să vă răsplătească însutit!

Având în vedere susţinerea dvs, ne-ar face plăcere să completaţi formularul de mai jos pentru a vă putea mulţumi personal pentru contribuţia dvs.