Următoarea transmisie în direct:
Ora
Înainte de a completa acest formular de programare a căsătoriei, asigurați-vă că ați primit acordul de la secretariatul bisericii pentru data evenimentului. Rolul acestui formular este de comunica echipei media, datele și cerințele dvs. și de a vă informa cu privire la regulile din cadrul Bisericii Penticostale Nr.5 "Albini". Pentru o bună organizare câmpurile simbolizate cu * sunt obligatorii.
Size limit for each file is 14.6 MB
Reload
Prin trimiterea acestei programări, confirm că sunt de acord cu sfaturile și îndrumările de mai sus.

Sfaturi pentru eveniment:

1. Mirii au datoria să folosească o vestimentație conform normelor Scripturale. Pentru consultare nu ezitați să cereți sfatul îndrumătorului spiritual ales de dvs. din comitetul bisericii.
  2. Piesele muzicale de intrare și ieșire din biserică a celor doi miri trebuie să fie relevante evenimentului. Vă sfătuim să atașați cele două melodii în câmpul corespunzător acestui subiect, pentru a vă confirma valabilitatea acestora. Apreciem și felicităm de asemenea eforturile mirilor care implică cântăreți creștini sau orchestrații muzicale.
  3. Aveți responsabilitatea de a comunica cameramanilor și fotografilor angajați de dvs. câteva mici reguli de ordine interioară, pe care le veți primi în e-mail după completarea acestui formular.